Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Activitatea pe forum a lui: Cristian Francu

Data: Duminica, 19 Decembrie 2010 23:42:32
Daca inca nu v-ati rezervat ceva pentru #Revelion 2011, v-am pregatit ultimele oferte INCA disponibile: Revelion 2011 in STRAINATATE: http://bit.ly/11RevelioaneDisponibileINCA REVELION 2011 in ROMANIA:
Data: Duminica, 19 Decembrie 2010 23:38:17
Daca inca nu v-ati rezervat ceva pentru #Revelion 2011, v-am pregatit ultimele INCA oferte disponibile: http://bit.ly/11RevelioaneDisponibileINCA Pt Rezervari merita sa a grabiti! Primul venit - primul servit!
Data: Marti, 26 Octombrie 2010 16:38:51
Pentru ca suntem in 2010 dar trecem in curand in 2011, v-am pregatit 11 oferte senzationale, de nerefuzat! Cu totii ne dorim ca noaptea speciala dintre ani sa o petrecem intr-un loc deosebit, sa avem parte de surprize placute, sa fim tratati regeste si evident toate acestea cu un Buget limitat si...de Criza. Pentru a avea un Revelion de poveste, va prezentam TOP 11 oferte de Revelion...
Data: Marti, 26 Octombrie 2010 16:33:19
Pentru ca suntem in 2010 dar trecem in curand in 2011, v-am pregatit 11 oferte senzationale, de nerefuzat! Cu totii ne dorim ca noaptea speciala dintre ani sa o petrecem intr-un loc deosebit, sa avem parte de surprize placute, sa fim tratati regeste si evident toate acestea cu un Buget limitat si...de Criza. Pentru a avea un Revelion de poveste, va prezentam TOP 11 oferte de...
Data: Vineri, 13 August 2010 11:59:10
In conditiile in care 2010 a fost un an mai putin bun pentru unii dintre noi si nu stim exact ce ne rezerva 2011, sa vorbim acum despre Revelion li s-ar parea unora chiar iesit din comun sau un pic exagerat, insa suntem siguri ca printre cei care ne citesc articolele sunt destui care deja isi planuiesc vacanta de iarna. Pentru voi si pentru cei care vreti macar sa visati la vacanta de iarna, va...
Data: Miercuri, 21 Aprilie 2010 03:28:42
1. Vega este un 5 stele autentic in Mamaia. - Hotel Vega, 5*, Mamaia 2. AM cautat interesat informatii despre Coral Beach si am gasit in Mamaia: Complex Coral Beach - sigur nu e vorba de acesta! ;-) 3....
Data: Marti, 20 Aprilie 2010 06:12:38
De fiecare data cand natura ne da o lectie si ne readuce la realitate, avem sansa sa putem vedea viata si lumea cu alti ochi. Norul de cenusa vulcanica e o realitate pe care nu o putem ignora. In acest articol veti descoperi ce putem invata din aceasta experienta, care sunt efectele secundare negative dar si cele pozitive, cum facem haz de necaz, care e situatia la zi in ceea ce priveste...
Data: Sambata, 20 Martie 2010 13:46:50
Unde visezi sa traiesti sau sa ajungi macar o data in viata? Da-ti frau liber imaginatiei, nu te opri la ce e posibil sau nu. UNDE vrei sa TE TREZESTI MAINE? Nu te gandi din start cum vei fi ajuns acolo si cum sau cand te vei intoarce. Uita sau nici nu te gandi la consecinte sau costuri... pentru un...
Data: Sambata, 20 Martie 2010 13:45:39
Unde visezi sa traiesti sau sa ajungi macar o data in viata? Da-ti frau liber imaginatiei, nu te opri la ce e posibil sau nu. UNDE vrei sa TE TREZESTI MAINE? Nu te gandi din start cum vei fi ajuns acolo si cum sau cand te vei intoarce. Uita sau nici nu te gandi la consecinte sau costuri... pentru un...
Data: Marti, 9 Martie 2010 04:17:53
Daca va ganditi sa vizitati Norvegia, cu ocazia finalei Eurovision din 2010, pentru a calca pe urmele Vikingilor, a admira Fiordurile sau Aureola boreala ori pentru a fi fascinati de Noptile Albe din Oslo, iata cateva sfaturi utile indiferent de scopul si durata vizitei, asa cum le-am aflat de la un localnic:
Data: Marti, 2 Martie 2010 08:22:09
Dupa cum spuneam in ]articolul despre motivatiile calatoriei si povesteam si in
Data: Marti, 23 Februarie 2010 23:24:30
Vorbeam in articolul de saptamana trecuta despre beneficiile calatoriilor, despre modul in care percepem, privim si asteptam calatoriile. Fie ca sunt calatorii de afaceri, in interes de serviciu sau vacante si excursii pe care le facem din placere, avem parte de o serie de experiente mai mult sau...
Data: Marti, 16 Februarie 2010 04:26:21
Calatoriile sunt o nevoie umana de baza. Asta mai ales intr-o perioada dificila, de Criza. Mai ales ca istoria a dovedit ca suntem o specie migratoare iar societatea moderna ne obisnuieste si chiar ne obliga sa luam o pauza, sa ne relaxam si sa nei limpezim mintile undeva departe de problemele si stilul nostru de viata de zi cu zi. Acest articol e bazat pe revelatiile pe care le-am avut...
Data: Marti, 9 Februarie 2010 04:16:13
Doamna Corina Martin, Dragi colegi, Ati punctat foarte bine anul trecut in Noiembrie. Eram de aceasi parere cu dvs 100%. Insa am realizat cam tarziu - pt noi cel putin - ca multi romani au ales totusi sa ramnana in tara de revelion. Fie ca au fost precauti cu banii lor, fie ca nu au avut destul timp pentru o vacanta in strainatate... cert este ca locurile bune din statiunile romanesti de...