Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Activitatea pe forum a lui: Daniela Irimia

Data: Vineri, 15 Iulie 2011 14:36:22
Subscriu la tot ce s-a spus. As mai atauga in target si studentii. Orice metoda de promovare este buna atata timp cat este bine targetata si mesajul este corect si direcr
Data: Vineri, 20 August 2010 12:38:51
Un bun pieten a lansat de curand cel mai complet portal de cursuri din Romania. www.catalog-cursuri.ro pune la dispozitia utilizatorilor sai cea mai variata baza de date de cursuri, seminarii si workshop-uri, atat in tara cat si in strainatate
Data: Miercuri, 12 Mai 2010 12:24:39
Insa trebuie sa fim perseverenti ....si din pacate , mai sunt oameni in online care nici ei nu prea stiu "legile nescrise" ...sau mai bine spus "bunele maniere " . http://www.limonade.ro/analize
Data: Vineri, 5 Martie 2010 17:33:10
v-ar placea sa lucrati cu furnizori de servicii ( consultanta , training , publicitate , etc ) specializati pe business-uri mici . Care sa inteleaga nevoie de baza si sa stie cum sa ajunga sa le satisfaca si pe cele elevate , la un cost corect ? Eu cred ca raspunsul este da . Totusi ? de ce sunt atat de putine companii care sa se specializeze pe anumite pachete de servicii si anumite piete ?...
Data: Miercuri, 10 Februarie 2010 17:05:28
Titlu: Agentiile
Sunt deacord ca nu poti stabili o proportie , insa e clar ca fiecare are meritul lui . Totusi , cred ca inca agentiile educa publicul si clientul , ii indeamna spre a utiliza mediul online in mixul de marketing si PR .
Data: Marti, 2 Februarie 2010 17:56:41
daca informatiile de acolo nu sunt noi pentru tine , pot fi pentru altii . :) pana una alta ....fiecare e liber sa creada ce vrea . Eu imi asum ceea ce spun si fac . altii sunt "anonimi"
Data: Marti, 26 Ianuarie 2010 16:55:20
Titlu: corect
si e f bine sa mai completam lista
Data: Marti, 26 Ianuarie 2010 16:30:39
Nu stiu cati dintre cei care isi fac un site isi pun intrebarea simpla “ De ce am nevoie de un site?” Sau daca isi pun aceasta intrebare , au si un raspuns clar? Va voi prezenta cateva din cele mai importante aspecte ale unui site, vazut ca si instrument de marketing . Am un site sau urmeaza sa imi fac unul. Nu am nevoie doar de un programator bun ci si de o analiza a...
Data: Miercuri, 6 Ianuarie 2010 14:20:18
In 2009 a crescut semnificativ numarul user-ilor romani pe Twitter si Facebook . Din ce in ce mai multe companii au optat pentru social media in campaniile de promovare pe online . Fiind prezenti pe retele sociale , sunt de fapt prezenti in mediul in care se afla o parte din clientii lor. O mai buna comunicare cu ei , o cunoastere a obiceiurilor si preferintelor ajuta companiile sa isi...
Data: Luni, 28 Decembrie 2009 16:31:07
Toata lumea a observat deja ca mediul online este foarte competitiv . Ofera rezultate la costuri rezonabile. Fie ca e vorba de social media , campanii sustinute de marketing si PR online sau doar bannere prin marile regii media , toate sunt metode "in trend " si mai putin costisitoare decat printul , radioul sau TV-ul. Sa nu mai spunem de publicitatea outdoor , in 2009 cred ca am vazut cele...