Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Activitatea pe forum a lui: Dragos Cojan

Data: Duminica, 8 Ianuarie 2012 12:04:48
Buna ziua, Puteti sa imi dati detalii despre ce afacere este vorba, [email protected] Cu respect, Dragos Cojan
Data: Duminica, 8 Ianuarie 2012 11:58:01
Buna ziua, Sunt interesat de o colaborare cu dvs, puteti sa-mi imi trimiteti detalii pe email: [email protected]? Poate incepem o colaborare. Cu respect, Dragos Cojan
Data: Duminica, 8 Ianuarie 2012 10:59:12
Buna ziua, Am primit in link de la trm dar nu am reusit sa activez contul va rog sa-mi trimiteti dvs alt link daca se poate. Va multumesc!
Data: Marti, 11 Octombrie 2011 10:48:54
Buna, Colega eu caut de vreo trei luni in Iasi si nimic serios deci WTF. Iti doresc multa bafta la gasit vreun loc de munca sau sa iti vina vreo idee de afaceri. Ca experienta am 4 ani vanzari si 4 logistica. O zi buna!
Data: Marti, 11 Octombrie 2011 10:44:05
Buna ziua, Care ar fi conditiile pentru a ma putea altura echipei dvs de consilieri de turism. Cu respect, Dragos Cojan
Data: Luni, 19 Septembrie 2011 13:07:09
Buna ziua, Mai este valabil anuntul? Daca da asi vrea sa intram in legatura. Cu respect, Dragos Cojan
Data: Sambata, 17 Septembrie 2011 08:39:01
Buna ziua, daca mai este valabil acest anunt asi dori sa aflu si eu detalii despre aceste posturi.