Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Activitatea pe forum a lui: Ioana Andreea Radu

Data: Joi, 13 Septembrie 2012 11:31:04
Stie cineva cum se procedeaza in cazul in care vrei sa dai in judecata firma de ridicari masini? Mie mi-ai ridicat-o din "parcare" de la Mitropolie pe motiv ca eram la mai putin de 25 m de intersectie... e adevarat ca era aproape de intersectie, dar nu era in strada, ci pe alea Mitropoliei, unde se parcheaza masini non-stop, fara a se incursa circulatia in niciun fel... Au mai fost astfel de...
Data: Joi, 8 Aprilie 2010 16:53:31
Parlamentarii vor sa introduca, de luna viitoare, in Codul de Bune Practici Comerciale, un amendament privind obligativitatea inchiderii marilor magazine in zilele de duminica, pentru a incuraja...
Data: Miercuri, 17 Februarie 2010 18:30:32
Oficialii CSA se arata optimisti si estimeaza ca piata asigurarilor de viata isi va reveni in acest an si va recupera declinul din 2009. In primele 9 luni ale anului trecut, scaderea a fost de aproape 10%...
Data: Miercuri, 17 Februarie 2010 18:06:09
O alta reclama pe care nu am suportat-o a fost la prezervativele Durex, cu cateii aia colorati din prezervative care scartaie ingrozitor... horror
Data: Vineri, 22 Ianuarie 2010 14:36:12
Eu cred ca romanii inca nu au ca prioritate, cel putin in acest an, achizitia de asigurari de viata tinand cont de instabilitatea veniturilor si a locurilor de munca. Poate ca din 2011 se va vedea o revigorare a acestei piete. Un lucru important este si "licentierea" agentilor de vanzari, ceea ce va da o nota de siguranta clientilor, din punctul meu de vedere. Sunt reprezentanti din domeniu...
Data: Marti, 8 Decembrie 2009 14:20:54
Multe companii, lovite de criza economica, nu-si mai permit sa plateasca prime sau sa ofere cadouri angajatilor la sfarsitul acestui an. Unele se vor rezuma la simple urari, iar altele incearca sa gaseasca noi solutii, precum reduceri la produsele proprii, mai multe zile de concediu etc. Dumneavoastra cum le aratati angajatilor ca ii apreciati chiar daca nu le acordati cadouri de Craciun?
Data: Marti, 17 Noiembrie 2009 15:52:25
In acest an s-a vorbit destul de mult despre asigurarea locuintelor, ce ar putea deveni obligatorie incepand de anul viitor. Doar 10-15% din cele 8,4 milioane de locuinte din Romania sunt asigurate. Daca va deveni obligatorie aceasta asigurare (care va acoperi o suma de maxim 20.000 euro), va veti incheia si o polita facultativa pentru a putea asigura locuinta la valoarea ei...