Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Forum KeyPeople Debitare laser, pentru cei care stiu despre ce este vorba

Forum KeyPeople: Domenii de interes » Companii » Debitare laser, pentru cei care stiu despre ce este vorba
Gheorghe Jescu
Gheorghe Jescu: Debitare laser, pentru cei care stiu despre ce este vorba
Acum un an sau mai mult (Vineri, 28 Septembrie 2012 11:43)
PENTRU CEI INTERESATI: Firma Sudometal Bacau a achizitionat recent un utilaj de debitare cu laser TruLaser. Intrucat utilajul si tehnologia in sine duc la o productivitate foarte mare, care depaseste nevoile proprii, cautam clienti pentru a acoperi capacitatea utilajului.
Asa ca, dragi parteneri, va asteptam pregatiti pentru treaba, de oriunde ati fi.
Putem face multe in confectii metalice, vedeti pe [www.sudometal.com]
Contact: ing. Gheorghe Jescu, Sudometal Sales Expert Bacau, email:[email protected]; tel.: 0744 566480
Bogdan Dumitrescu
Bogdan Dumitrescu: Re: Debitare laser, pentru cei care stiu despre ce este vorba
Acum un an sau mai mult (Sambata, 20 Aprilie 2013 09:54)
Īncepānd cu 1 iulie 2014, companiile care produc structuri sudate din o?el sau aluminiu trebuie s? fie certificate conform EN 1090. Aceast? certificare este precedat? de un proces intern complex care se īncheie cu un audit efectuat de c?tre un organism de notificare pentru evaluarea conformit??ii.
NOTA: Pentru firmele care exporta sau fac afaceri cu firme din UE.

Multumesc,
Dumitrescu Bogdan, [email protected]