Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Forum KeyPeople INTALNIRE

Forum KeyPeople: Domenii de interes » Companii » INTALNIRE
Aurel Bogdan
Aurel Bogdan: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Vineri, 10 Septembrie 2010 16:46)
As dori sa propun o intalnire programata din timp in care sa ne cunoastem si sa dezbatem ceea ce ne intereseaza. Spun aceasta deoarece o legatura concreta in mediul online se face cu dificultate si poate cu reticenta. O intalnire cred ca ar consolida ceea ce si noi si acest site ne dorim.......o comunitate premium.
Astept parerile d-voastra
Valeria Proistosu
Valeria Proistosu: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Luni, 13 Septembrie 2010 20:02)
Aurel Bogdan
As dori sa propun o intalnire programata din timp in care sa ne cunoastem si sa dezbatem ceea ce ne intereseaza. Spun aceasta deoarece o legatura concreta in mediul online se face cu dificultate si poate cu reticenta. O intalnire cred ca ar consolida ceea ce si noi si acest site ne dorim.......o comunitate premium.
Astept parerile d-voastra

Ok!De unde sunteti?Eu sunt din Sibiu.Cand doriti sa ne intalnim?

Alexandra Stefan
Alexandra Stefan: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Marti, 14 Septembrie 2010 13:32)
Ar fii ok si banuiesc ca in Bucuresti. Mai intai ar trebui sa gasim o locatie si cel mai simplu cred ca printre noi se afla cel putin un patron de restaurant sau un club sau orice locatie e bine venita. da, chiar e o idee buna sa ne organizam singuri. Sunt mii de oameni cu mii de idei si mii de relatii. So, Aurel iti multumesc ca mi-ai publicat acest mesaj pe pagina mea. Incerc sa il fac si eu cat mai cunoscut :)
Aurel Bogdan
Aurel Bogdan: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Marti, 14 Septembrie 2010 21:21)
La locatie si la localitate cred ca trebuie sa ne gandim ulterior, incerc si sper sa ma ajutati sa consolidam o un grup doritor iar pe masura ce acest lucru ia amploare stabilim si detaliile. :)
Rodica Damian
Rodica Damian: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Vineri, 17 Septembrie 2010 11:52)
O idee excelenta, o sustin si eu.
RADU DAN RADACINA
RADU DAN RADACINA: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Miercuri, 29 Septembrie 2010 10:49)
buna ziua,

desi sunt nou la Key People, gasesc ideea de intalnire foarte buna.
Ar trebui sa avem o evidenta a celor care doresc sa participe si sa alegem o locatie unde toti ar putea ajunge la fel de usor.
Cred ca importanti sunt oamenii care vor participa si nu locul de desfasurare al intalnirii.
Aurel Bogdan
Aurel Bogdan: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Miercuri, 06 Octombrie 2010 09:31)
RADU DAN RADACINA
buna ziua,

desi sunt nou la Key People, gasesc ideea de intalnire foarte buna.
Ar trebui sa avem o evidenta a celor care doresc sa participe si sa alegem o locatie unde toti ar putea ajunge la fel de usor.
Cred ca importanti sunt oamenii care vor participa si nu locul de desfasurare al intalnirii.

Da...asta incerc. Din pacate aceasta idee este agreata numai de cei ce au postat. Pana sa avem o evidenta a unui grup doritor am rugamintea sa promovati aceasta idee...poate se intrevede ceva benefic tuturor

Robert Bancila
Robert Bancila: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Miercuri, 06 Octombrie 2010 12:26)
Buna ziua,
Ma bucur sa vad aceasta initiativa si mi-ar face mare placere sa particip la eveniment.Voi promova ideea Dvs cat voi putea de mult. [email protected]
Laura Roman
Laura Roman: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Marti, 09 Noiembrie 2010 14:50)
buna ziua,
sustin si eu ideea, daca mai este de actualitate.
numai bine,
laura
Dana Vilaia
Dana Vilaia: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Joi, 11 Noiembrie 2010 22:56)
O idee foarte buna, in schimb pentru a fi realizabila trebuie o organizare in consecinta.
V-as intreba care este scopul pe care fiecare dintre dumneavoastra il urmareste in urma acestei intalniri?
Domnul Aurel Bogdan spune: "sa dezbatem ceea ce ne intereseaza". Sa inteleg ca acesta intalnire ar trebui sa fie una de dezbateri sau una pragmatica de imbunatatire a relatiilor de business si de prezentare a nevoilor si intereselor fiecaruia?
Cred ca subiectul si scopul intalnirii este deosebit de important atat pentru a atrage participantii cat si pentru a stii cum sa se organizeze acest eveniment astfel incat sa duca si la un rezultat.
Cu respect,
Dana
Dan Paul Dehenes
Dan Paul Dehenes: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Vineri, 07 Ianuarie 2011 15:50)
Buna,

sunti si eu nou aici insa o asemenea intalnire nu poat efi decat productiva, vad ca ideaa persista din septembrie...insa nu stiu daca s-a consolidat ceva.
Sunt intru totul de acord cu Dana de mai sus, este ff imp tematica intlnirii.
Cu stima

Paul
Gabriel-Viorel Cismaru
Gabriel-Viorel Cismaru: Re: INTALNIRE
Acum un an sau mai mult (Marti, 01 Februarie 2011 20:25)
Salut !

Sunt si eu de acord cu o astfel de intalnire!