Nu esti membru KeyPeople? Creeaza-ti contul!
Prenumele:*
Numele de familie:*
Adresa de email:*
Nume de utilizator (username):*
Parola de acces:*
Confirma parola:*
Nume companie:*
Pozitie ocupata:*
Introdu textul din imagine:*
Esti membru KeyPeople? Intra in cont!
Nume de utilizator:
Parola de acces:
Serviciul de HR KeyJobs poate fi accesat gratuit pana pe 31 decembrie 2013. Beneficiaza de avantajele portalului de resurse umane!

Forum KeyPeople SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE

Forum KeyPeople: Domenii de interes » Juridic » SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE
Daniel Ionescu
Daniel Ionescu: SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE
Acum un an sau mai mult (Vineri, 17 Septembrie 2010 13:34)
SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE
Textul proiectului, integral, pe pagina:
http://www.companii-firme-coduri-caen.com/legea-privind-sistemul-unitar-de-pensii-publice.html

PARLAMENTUL ROMANIEI / SENAT
a adoptat Miercuri 15.Septembrie.2010 LEGEA privind SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE.
Cred ca este o lege al carei text ar trebui sa il citim.
Cu totii avem parinti, bunici.
Cu totii, zilnic, desfasuram o activitate specifica, si ne indreptam spre momentul cand acest tip de reglementari ne vor afecta in mod nemijlocit.
Cred ca tendintele legislative de genul celor care privesc exprimarea aprecierii pe care statul o are fata de activitatea de o viata depusa de fiecare dintre contribuabilii sai ( prectic, suntem creditori ) sunt de interes general.
Mihai Valva
Mihai Valva: Re: SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE
Acum un an sau mai mult (Duminica, 03 Octombrie 2010 11:29)
Cornel Ionescu
SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE
Textul proiectului, integral, pe pagina:
multumim de informatie.

http://www.companii-firme-coduri-caen.com/legea-privind-sistemul-unitar-de-pensii-publice.html

PARLAMENTUL ROMANIEI / SENAT
a adoptat Miercuri 15.Septembrie.2010 LEGEA privind SISTEMUL UNITAR de PENSII PUBLICE.
Cred ca este o lege al carei text ar trebui sa il citim.
Cu totii avem parinti, bunici.
Cu totii, zilnic, desfasuram o activitate specifica, si ne indreptam spre momentul cand acest tip de reglementari ne vor afecta in mod nemijlocit.
Cred ca tendintele legislative de genul celor care privesc exprimarea aprecierii pe care statul o are fata de activitatea de o viata depusa de fiecare dintre contribuabilii sai ( prectic, suntem creditori ) sunt de interes general.